Kosztorysant - Specjalista ds. ofertowania

1 zł

Lokalizacja
Atrybuty Opis
  • Kosztorysant (branża energetyczna)

    Miejsce pracy:
    Łomża, woj. podlaskie

    Zakres obowiązków:
    -analiza dokumentacji projektowej;
    -przygotowywanie i składanie ofert;
    -sporządzanie kosztorysów i wycen;
    -kontakty i negocjacje z kontrahentami.

    Oczekiwane kwalifikacje:
    -doświadczenie na podobnym stanowisku;
    -wykształcenie techniczne, mile widziane wyższe np. inżynier budownictwa;
    -prawo jazdy kat. B;
    -znajomość przepisów zamówień publicznych.

    Firma oferuje:
    -stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    -atrakcyjne wynagrodzenie;
    -możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy.

    Naszym klientem jest firma z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w branży elektroenergetycznej, działająca na terenie całego kraju. Specjalizuje się w budowie sieci naziemnych, podziemnych, montażu i naprawie wszystkich rodzajów rur oraz kabli.

Zadzwoń
Wiadomość